سبد خرید 0

چرخ گوشت قصابی امگا مدل TE 22

10 / 10
از 1 کاربر

Omega Table-top meat mincer TE 22

چرخ گوشت >>
کد کالا : 10110
تعداد سفارش :
قیمت : 120,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 120,000,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

چرخ گوشت قصابی امگا مدل TE 22

بررسی تخصصی و اجمالی

چرخ گوشت قصابی امگا مدل TE 22 از گروه چرخ گوشت های 22 امگا ایتالیا است. به این ترتیب باید این چرخ گوشت رومیزی امگا را یک چرخ گوشت قصابی آن هم از نوع قصابی های کوچک به شمار آورد. در عین حال میزان بازدهی آن چندان پایین نیست. توانایی چرخ کردن 270 کیلوگرم گوشت در ساعت مقدار قابل توجهی به حساب می آید که می تواند نیاز قصابی ها و سوپرپروتئینی های متوسط و میانه را نیز پاسخ دهد. خصوصیاتی که خریداران چرخ گوشت به آن توجه می کنند، در اطراف معیارهایی چون قدرت و میزان بازدهی دور می زند. به همین خاطر اشاره به این ویژگی ها حائز اهمیت است. 

چرخ گوشت ایتالیایی امگا از آلیاژ آلومینیوم با پوشش آنودایز بهره می برد که از استانداردترین انواع آلیاژ برای تهیه چرخ گوشت به شمار می آید. چرخ گوشت TE 22 امگا ایتالیا قطعات سینی و گلویی و روده و پنجره و طوقه را که در ارتباط مستقیم با گوشت قرار دارند، از استیل ضدزنگ ساخته است تا احتمال بروز آلودگی در اثر باقی ماندن خرده ریزه های گوشت در آن به حداقل برسد. چراکه آلیاژ استیل سطح لغزنده بیشتری در قیاس با دیگر آلیاژها دارد. چرخ گوشت قصابی امگا از قابلیت جدا کردن سینی، و جدا کردن دیگر قطعات برای شستشو برخوردار است. امکان شستشو نیز می تواند برای خرید چرخ گوشت امگا ایتالیا از موارد مهم شناخته شود. همچنین چرخ گوشت ایتالیایی TE 22 از قابلیت چرخش معکوس بهره مند است که می تواند در مواقع گیر کردن گوشت در گلویی دستگاه بسیار کارآمد باشد. 

خرید چرخ گوشت ایتالیایی امگا را می توان به کسب و کارهای بسیاری پیشنهاد داد. در عین حال داشتن تیغه 22 میلیمتری موارد استفاده و زمینه های کاربرد را محدود خواهد کرد؛ اما با این حال با توجه به میزان بازدهی، یعنی 270 کیلوگرم در ساعت، می توان حوزه های متنوعی را برایش متصور شد. چرخ گوشت امگا ایتالیا مدل TE 22 در دو نوع تک فاز و سه فاز عرضه شده است. نوع تک فاز قدرت موتور 1.5 اسب بخار است و نوع سه فاز این قدرت به 1 اسب بخار کاسته می شود. چرخ گوشت قصابی امگا مدل TE 22 را باید از انواع بسیار توانمند چرخ گوشت ها به شمار آورد و سطح کیفی آن را در بالاترین سطوح سنجید. گواهی اثبات چنین مدعایی، داشتن گواهینامه CE اروپا است که برای دو خصوصیت بهداشت و امنیت به محصولات تولید شده در خاک قاره اروپا اعطا می شود.

مزایا

مثبت بدنه آلومینیومی و آنودایز شده
مثبت بازدهی 270 کیلوگرم در ساعت
مثبت سینی جداشونده
مثبت مجهز به چرخش معکوس
مثبت قدرت موتور با موتور تک فاز 1.5 اسب بخار
مثبت قدرت موتور با موتور سه فاز 1 اسب بخار

معایب

منفی تیغه 22 میلیمتری
منفی استفاده محدود

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()