سبد خرید 0

چرخ گوشت رومیزی امگا مدل TE 22V

10 / 10
از 1 کاربر

Omega Table-top meat mincer TE 22V

چرخ گوشت >>
کد کالا : 10090
تعداد سفارش :
قیمت : 120,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 120,000,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

چرخ گوشت رومیزی امگا مدل TE 22V

بررسی تخصصی و اجمالی

چرخ گوشت رومیزی امگا مدل TE 22V نمونه ای دیگر از چرخ گوشت ایتالیایی امگا است که زیر مجموعه مدل های Table Top عرضه شده است. Table Top به معنی رومیزی است. این چرخ گوشت را می توان با توجه به اندازه کوچک آن و عملکرد خوبش برای خرده فروشی ها و سوپرگوشت های کوچک پیشنهاد داد. چرخ گوشت ایتالیایی امگا دستگاهی محکم و معتمد برای متقاضیان است که به سبب ساختارش به راحتی می توان آن را تمیز کرد. برای خریداران چرخ گوشت قصابی، امکان جداسازی قطعات و سهل الوصول بودن دسترسی به زوایای گوناگون دستگاه از معیارهای یک چرخ گوشت برجسته و کامل به شمار می آید. چرخ گوشت رومیزی امگا مدل TE 22V فضای زیادی را پُر نمی کند و به همین علت می توان از آن در محیط ها و مغازه هایی که با کمبود جا مواجهند، استفاده کرد. ارتفاع این چرخ گوشت رومیزی ایتالیایی 50 سانتیمتر است و طولش با احتساب اندازه سینی به 34 سانتیمتر می رسد. به این ترتیب جا دادن آن در فضاهای کوچک نباید چندان دشوار باشد.

وزن خالص چرخ گوشت قصابی امگا 32 کیلوگرم است؛ که در قیاس با نمونه های دیگر سنگین نیست. البته نباید از چرخ گوشت تیغه 22 انتظاری جز این داشت. چراکه چرخ گوشت 22 امگا تیغه ای به قطر 22 میلیمتر دارد. از روی اندازه تیغه می توان حوزه های کاربری چرخ گوشت تیغه 22 را مشخص کرد؛ که به حوزه های کاربری کوچک و با تقاضای اندک تعلق می گیرد. این حوزه ها می تواند قصابی های کوچک یا بقالی ها و سوپرگوشت های محلی باشد. پس TE 22V چرخ گوشت قصابی های کوچک است. میزان بازدهی چرخ گوشت ایتالیایی در هر ساعت معادل 270 کیلوگرم است. 1 اسب بخار قدرتی است که این چرخ گوشت برای چرخ کردن گوشت به خرج می دهد. موتورهای استفاده شده در چرخ گوشت امگا ایتالیا عموما از نمونه های گیربکسی هستند که کمترین صدا را تولید می کند و در عین حال لرزش چندانی هم ندارد. تمامی این مزیت های سبب شده است تا چرخ کردن گوشت با چرخ گوشت امگا به تجربه ای منحصر به فرد بدل شود.

چرخ گوشت امگا ایتالیا مدل TE 22V بدنه ای آلومینیومی و آنودایز شده دارد. این پوشش برای جلوگیری از آلودگی ناشی از جمع شدن خرده های گوشت در گوشه گوشه دستگاه بسیار کارآمد است و سطح بهداشتی چرخ گوشت امگا را افزایش داده است. در عین حال مانع از خوردگی سطح چرخ گوشت می شود و لغزندگی سطوح گوناگون چرخ گوشت امگا را بیشتر می کند. چرخ گوشت امگا ایتالیا مدل TE 22V از نظر کیفی در بالاترین سطوح ممکن قرار دارد و تمامی اجزای آن از بهترین آلیاژها تهیه شده اند. چرخ گوشت رومیزی امگا را باید به عنوان یکی از مدل هایی معرفی کرد که به آسانی می تواند روی پیشخان قصابی و سوپرگوشت و پروتئینی ها قرار بگیرد و جوابگوی تقاضای اندکی برای گوشت چرخ کرده باشد. شرکت امگا ایتالیا با تولید چرخ گوشت، خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان چرخ گوشت های صنعتی معرفی کند. پیروی از به روزترین استانداردهای تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و توفیق در دریافت استانداردهایی مانند استاندارد CE اروپا، که برای جنبه های کیفی و ایمنی و بهداشتی صادر می شود، خرید چرخ گوشت امگا ایتالیا را در میان بازار شلوغ چرخ گوشت صنعتی به نمونه ای سرافراز بدل کرده است.

مزایا

مثبت بدنه آلومینیومی و آنوادایز شده
مثبت سینی و طوقه و پنجره و روده از استیل ضدزنگ
مثبت دارای سینی جداشونده
مثبت بازدهی 270 کیلوگرم در ساعت
مثبت قدرت 1 اسب بخار در مدل سه فاز
مثبت قدرت 1.5 اسب بار در مدل تک فاز
مثبت چرخش معکوس
مثبت مخصوص گوشت گوسفندی

معایب

منفی استفاده محدود برای چرخ کردن گوشت گوسفندی

مشخصات فنی

آنالیز محصول

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()