سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

پوست گیر

10 / 10
از 1 کاربر

پوست گیر یا Peeler دستگاهی برای تسریع روند پوست گرفتن مواد خوراکی و غذایی در هتل ها و غذاخوری ها (رستوران) و مطبخ ها (کیترینگ) است. این دستگاه عموما به صورت استوانه ای طراحی و ساخته می شود و می تواند استفاده های نیمه صنعتی و صنعتی و حتی خانگی داشته باشد. فروشگاه مینروا امگا به عنوان توزیع کننده پوست گیر مینروا امگای ایتالیا، عرضه کننده انواع پوست گیر مینروا امگا به عنوان محصولی مشترک از این شرکت ایتالیایی است. چنانچه مطلع باشید، گروه صنعتی مینروا امگا حاصل ادغام شرکت های امگا و مینروا است. هر دوی این شرکت ها در حوزه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت می کنند و دستگاه پوست گیر این گروه صنعتی با نام پوست گیر مینروا امگا راهی بازار شده است. یکی از نخستین شاخص هایی که می توان درباره دستگاه پوست گیر ایتالیایی مینروا امگا به آن پرداخت، نوع تقسیم بندی پوست گیرهای این شرکت است. سه گروه پوست گیر سیب زمینی و پوست گیر پیاز و سیر و دستگاه صدف پاک کن مجموع پوست گیر امگا مینروا را شکل می دهد. از مهمترین ویژگی های پوست گیر ایتالیایی امگا مینروا بهداشتی بودن آن است که به سبب استفاده از استیل در ساخت بدنه چنین ویژگی دارد. امکان جداکردن قطعات پوست گیر ایتالیا امگا شستشو و تمیز کردنش را آسان می کند. بنابراین این مساله را نیز می توان از مزایای پوست گیرهای ایتالیایی دانست. در عین حال ایمنی هم کاملا رعایت شده است و به همین خاطر است که تمامی پوست گیرهای امگای ایتالیا دارای استاندارد CE اروپایند که برای دو شاخص امنیت و بهداشت به تولیدات داخل قاره اروپا اهدا می شود. 

فروشگاه اینترنتی مینروا امگا از تجربه چندین ساله خود در زمینه فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده کرده است تا خرید پوست گیر امگا مینروا را به بهترین شکل در اختیار متقاضیان داخلی قرار دهد. صفت بهترین در این جمله، ناظر به قیمت پایین، دادن مشاوره رایگان هنگام خرید، و جلب رضایت شما در خرید است. قیمت پوست گیر مینروا امگا در فروشگاه تجهیزات از هر فروشگاه دیگری نازل تر است و این امر می تواند فرصتی برای خریداران باشد. 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوست گیر

انواع پوست گیر مینروا را می توان دستگاهی چندکاره دانست. پوست گیر سیب زمینی امگا مینروا می تواند هویج را نیز پوست بگیرد. پوست گیر پیاز مینروا امگا می تواند سیر یا سیب زمینی هم پوست بگیرد. به این ترتیب هر پوست گیر ایتالیایی مینروا امگا می تواند چندین ماده غذایی را پوست بگیرد. دستگاه پوست گیر ایتالیا مینروا از حیث ساختار بسیار محکم است و در دو نمونه رومیزی و ایستاده موجود است. آلیاژ محکم و بهداشتی، استفاده از سیستم N.V.R برای تنظیم میزان ولتاژ دستگاه، دارا بودن درجه حفاظتی IP56 برای قطعات الکتریکی، و تجهیز بودن به حسگر باز شدن در پوست گیر از امکاناتی است که سطح کارایی و عملکرد این دستگاه را تا حدود زیادی ارتقا داده است. تنوع در ظرفیت مخزن پوست گیر نیمه صنعتی مینروا سبب می شود تا گستره خریداران آن افزایش یابد و متقاضیان از حوزه های مختلف برای خرید پوست گیر مینروا اقدام کنند. این در شرایطی است که فروشگاه اینترنتی مینروا امگا به عنوان توزیع کننده پوست گیر مینروا را نازل ترین قیمت در اختیار خریداران قرار می دهد. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()