سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

اره استخوان بر

10 / 10
از 1 کاربر

اره استخوان بر یا استخوان بر یا دستگاه برش استخوان و به انگلیسی Bone Saw، ابزاری برای بریدن گوشت های منجمد و استخوان است؛ که عموما در کشتارگاه ها و یخچال های نگهداری گوشت منجمد استفاده می شود. اره استخوان بر مینروا محصولی دیگر از گروه صنعتی مینروا امگا است که در دو نوع اره استخوان بر رومیزی و اره استخوان بر ایستاده تولید می شود. برخی از مدل های اره استخوان بر مینروا ایتالیا را شرکت آرتکس، که از زیر مجموعه های این غول صنعتی است تولید می کند و برخی دیگر از مدل ها تولید مستقیم گروه صنعتی مینروا امگا است. اره استخوان بر ایتالیایی مینروا از استانداردهای معمول دنیای تجهیزات آشپزخانه صنعتی برخودار است. از آن جمله می توان به گواهینامه استاندارد CE اروپا اشاره کرد که برای رعایت دو خصیصه بهداشت و امینی به استخوان بر مینروا ایتالیا اعطا شده است. برخورداری از قابلیت های برجسته ای مانند سامانه N.V.R که مقدار مصرف ولتاژ دستگاه را تنظیم می کند و بهره بردن از موتور تهویه دار و ترمز خودکار یا الکتریکی، در ارتقای عملکرد اره استخوان بر مینروا موثر بوده است. و این امر به خودی خود رضایت خاطر مشتریان و خریداران را در پی خواهد داشت. فروشگاه اینترنتی مینروا امگا خرید اره استخوان بر مینروا را برای متقاضیان سرتاسر کشور مهیا کرده است. آن هم با قیمتی نازل تر از دیگر فروشگاه ها. قیمت اره استخوان بر ایتالیا مینروا در فروشگاه اینترنتی مینروا امگا به دلیل رقابتی بودن، نرخی پایین دارد و این می تواند برای خریداران بسیاری مایه سود باشد. دستگاه برش استخوان مینروا را می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ما بخرید. مشاورهبا ما  می تواند شما را برای خرید دقیق تر و بهتر راهنمایی کند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اره استخوان بر | فروشگاه اینترنتی خرید و فروش انواع اره استخوان بر با بهترین قیمت

اره استخوان بر مینروا یکی از تولیدات بزرگ جثه این شرکت ایتالیایی است. اره استخوان بر ، دستگاهی برای برش دادن استخوان، گوشت منجمد و نظایر آن. که عموما برای کشتارگاه ها و قصابی های بزرگ و مراکز نگهداری گوشت تولید می شود. استخوان بر ایتالیایی مینروا را می توان یکی از بهترین نمونه های دستگاه برش استخوان دانست. با توجه به کیفیت تولیدات این شرکت ایتالیایی و داشتن استاندارد CE اروپا که دو خصیصه بهداشت و ایمنی را هدف قرار داده است، چنین عنوانی چندان دور از تصور نیست. در کنار مشخصه هایی مانند سرعت و داشتن عرشه استیل و امکان برش دادن با ارتفاع مناسب و برخورداری از بهترین و برنده ترین تیغه های ایتالیایی، تجهیز بودن به موتور تهویه دار و سیستم تنظیم ولتاژ موسوم به N.V.R می تواند در اثبات بیشتر ادعای مورد نظر مبنی بر اینکه اره استخوان بر ایتالیایی مینروا یکی از برترین انواع استخوان بر موجود است، دخیل باشد. در عین حال همواره مقایسه ای میان اره گوشت بری ایتالیایی مینروا و اره استخوان بر ایرانی به وجود می آید. کیفیت، قیمت و عملکرد هر یک از این استخوان برها شاخص هایی اند که خریدار یا متقاضی انواع اره گوشت بر به آن توجه نشان می دهد. شکی نیست که مواردی وجود دارد تا بی کم و کاست کیفیت انواع اره استخوان بر امگا ایتالیایی را برتر بدانیم. اما این همه مساله نیست. مبحث قیمت یا فراوانی قطعات جانبی اره استخوان بر از جمله مشخصه هایی اند که شاید خریدار ایرانی بیش از مساله کیفیت روی آن دست بگذارد، و از قضا در این زمینه ها انواع اره استخوان بر ایرانی در وضعیت مطلوبی به سر می برند. برای خریداران انواع اره مرغ بر یا اره ماهی بر و خاصه اره استخوان بر قصابی و اره استخوان دستی وجود قطعات یدکی اره قصابی اهمیت دارد. از این رو می توان از جهت فراوانی قطعاتی یدکی و همچنین هزینه تعمیر اره استخوان بر نمونه های ایرانی را در قیاس با اره استخوان بر امگا مینروا ایتالیایی دارای مزیت دانست. اما از جنبه های کیفی جای بحثی نیست که اره استخوان ایرانی راه بسیاری دارد تا به کیفیت اره استخوان بر ایتالیایی برسد.

 انواع اره استخوان بر ایتالیایی

اره گوشت بری یا اره استخوان بر مینروا امگا را به نام های بسیاری می شناسند. از آنجایی که دو شرکت مینروا و امگا سال ها پیش در هم ادغام شده اند، متقاضی ایرانی عموما نام این دو شرکت را در کنار انواع اره استخوان بر ایتالیایی با نیت جدا کردن آنها از هم استفاده می کند. برای مثال اره استخوان بر امگا ایتالیایی یا اره استخوان بر مینروا ایتالیایی یا اره استخوان بر امگا ایتالیا یا مینروا ایتالیا از جمله نام هایی است که به انواع دستگاه برش گوشت ایتالیایی داده می شود. در عین حال تولیدکنندگان داخلی انواع اره استخوان بر قصابی یا اره استخوان بر دستی نیز از شهرت و خوشنامی این تولیدکننده ایتالیایی بهره می برند و نام هایی همچون اره استخوان بر امگا ایرانی را به وجود آورده اند. این دست از انواع اره استخوان بر ایرانی در ظاهر به نمونه های ایتالیایی شباهت دارند، اما در داخل تولید می شوند. به این ترتیب همچنان که انواع اره استخوان بر ایتالیایی موجود است، اره استخوان بر ایرانی یا اره استخوان بر امگا ایرانی هم موجود است. انواع دیگر اره استخوان بر امگا ایتالیایی شامل انواع رومیزی و ایستاده می شود که امکان استفاده در قصابی و مراکز توزیع گوشت گاوی و گوسفندی و گوشت مرغ را دارند. از دیگر انواع اره گوشت بری ایتالیایی مینروا امگا می توان انواعی با عرشه متحرک و عرشه ثابت را نام برد، که هر یک از آنها کاربردهای مخصوص به خود را دارد. در انتها و برای توضیح بیشتر درباره انواع اره گوشت بری باید به انواع اره استخوان بر دستی نیز اشاره کرد که در برابر انواع خودکار یا استخوان بر برقی قرار می گیرد. اره استخوان بر دستی نمونه کوچک ارزان تر استخوان برهای بزرگ است که برای مصارف کم حجم تر به کار می آید و خرید و فروش آن نیز کم و بیش در بازار رونق دارد. اشاره به اره استخوان دستی برای تکمیل توضیح درباره انواع اره گوشت بر و آشنایی بیشتر متقاضیان با این نوع بوده است.

خرید اره استخوان بر امگا مینروا

با اینکه شرکت مینروا امگا اغلب این محصول را با نام اره استخوان بر مینروا تولید می کند، اما در بازار ایران عبارت اره استخوان بر بر امگا بیشتر مرسوم است. روی همین حساب خرید اره استخوان بر امگا نیز عبارتی آشناتر در قیاس با خرید اره استخوان بر مینروا است. متقاضیان انواع اره گوشت بری امگا ایتالیا برای خرید این محصول باکیفیت یا باید نمونه های ایتالیایی را بخرند یا به نمونه ای ایرانی ساخته شده از روی اره گوشت بر امگا ایتالیا رضایت بدهند. طبیعتا انواع اره گوشت بر امگا ایرانی از حیث قیمت می تواند برای خریداران داخلی مناسب تر باشد. اما به هر ترتیب خرید اره گوشت بری امگا مینروا از حیث کیفیتی در سطوح بسیار بالاتری قرار می گیرد. در عین حال هزینه تمام شده بسیار بیشتری نیز دارد. در نظر داشته باشید که خرید انواع اره قصابی در عین حال که می تواند برای برش دادن گوشت منجمد یا غیرمنجمد یا گوشت استخوان دار به کار رود، می تواند به عنوان اره ماهی بر یا اره مرغ بر نیز در نظر گرفته شود. کما اینکه به دلیل قدرت تعبیه شده در انواع اره استخوان بر خودکار، برش دادن چیزهای کوچک تری مانند مرغ و ماهی، به صورت منجمد یا غیر منجمد آسان است. فروشگاه اینترنتی مینروا امگا شرایطی را فراهم کرده است تا امکان خرید آنلاین و حضوری فراهم باشد تا خرید اره استخوان بر امگا مینروا از هر نقطه از کشور به راحتی شدنی باشد. به یاد داشته باشید که خرید اره استخوان بر مینروا از فروشگاه ما در حالی انجام می شود می تواند خرید اره استخوان بر امگا ایرانی را نیز از ما بخواهید. برای کسب اطاعت بیشتر درباره انواع اره قصابی و نحوه خرید و ارسال می توانید با ما در تماس باشید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()