سبد خرید 0

چرخ گوشت صنعتی 22 امگا C/E W22

10 / 10
از 1 کاربر

Omega Refrigerated Table-Top Mincers C/E W22

چرخ گوشت >>
کد کالا : 1230
معرفی به دوستان :

چرخ گوشت صنعتی 22 امگا C/E W22

بررسی تخصصی و اجمالی

چرخ گوشت صنعتی امگا مدل C/E W22 از سری چرخ گوشت های مدل W است که دارای سیستم پیشرفته خنک کننده هستند و ترموستات الکترونیکی به کار رفته در آنها همواره گوشت و فضای مخزن چرخ گوشت را در دمای یک درجه سانتیگراد نگه میدارد. عامل مشترک در انواع چرخ گوشت مینروا امگا کیفیت بالا، طراحی زیبا، کارکرد آسان و بی خطر، و بازدهی بسیار خوب است که این چرخ گوشت ها را برای تولید کنندگان صنعت گوشت آشنا ساخته است. چرخ گوشت ایتالیایی امگا 22 چرخ گوشتی کاملا محکم و ایمن است. بر روی بدنه جلویی چرخ گوشت امگا مینروا 22 لوله خروجی گوشت و پنجره آن قرار دارد که گوشت را به بیرون هدایت می کند و در پائین و جلوی آن سینی گودی قرار گرفته است که گوشت چرخ شده به داخل آن ریخته می شود. یک صفحۀ شفاف پلکسی گلس به صورت مورب روی سینی و لوله خروجی گوشت را می پوشاند که هم باعث می شود گوشت چرخ شده دور از جریان هوا قرار بگیرد و هم زیبایی این محصول را بیشتر ساخته است. نمایشگر و کلیدهای شروع، توقف، خنک کننده، و چرخش معکوس چرخ گوشت در بالای صفحه پلکسی گلس، و کاملا در دسترس کاربر قرار گرفته است. بدنۀ این چرخ گوشت ایتالیا امگا از استیل مقاوم و ضد زنگ ساخته شده و از نظر ایمنی و سلامت بسیار محکم و قابل اطمینان است. همه قطعات داخلی و سیستم خنک کننده آن هم از استیل مرغوب ساخته شده تا ایمنی و سلامت این چرخ گوشت را کامل کند.

چرخ گوشت صنعتی امگا مدل C/E W22 در ضمن می توان هر بار پس از استفاده از این چرخ گوشت امگا و در زمان خاموش بودن چرخ گوشت، کانال اصلی گوشت را درآورد و تا زمان استفاده بعدی درون یخچال گذاشت که سلامت گوشت را تضمین می کند. باید توجه داشت که به دلیل جنس مرغوب بدنۀ چرخ گوشت، ماندن گوشت در کانال گوشت آسیبی به خواص غذایی گوشت نمی زند. ترموستات های به کار رفته در این چرخ گوشت وظیفه کنترل دما را در آن به عهده دارد. موتور این چرخ گوشت مینروا امگا به گونه ای در محفظه کارگذاشته شده و پوشانده شده که صدای کمی در زمان چرخ کردن گوشت ایجاد می کند، همچنین کمپرسور خنک کننده هم صدای کمی تولید می کند و در زمان استفاده، کاربر را آزار نمی دهد. سرعت کارکرد چرخ گوشت از آرام شروع شده و سپس به اوج خود می رسد. از دیگر ویژگی های این چرخ گوشت قطعه های مختلف آن است که یکی از آنها قطعه همبرگرساز است. قطعات دیگری هم در شکل دادن به گوشت دارد که در صنایع مختلف غذایی به کار می آیند. ضد آب بودن این چرخ گوشت هم یکی دیگر از ویژگی های آن است که این چرخ گوشت را خاص کرده است، یعنی قسمت های الکتریکی این چرخ گوشت درون محفظه ای قرار دارند که آب به آن نفوذ نمی کند و این مسئله باعث ایمنی بالای این چرخ گوشت می شود. گاز خنک کننده به کار رفته در این چرخ گوشت R134a است که از گازهای کم خطر برای محیط زیست است.

چرخ گوشت صنعتی امگا 22 همۀ ویژگی های یک برند برتر را در تولید و طراحی چرخ گوشت در دنیا دارد. چرخ گوشت صنعتی امگا با اندازه تیغه 22 میلیمتر می تواند تا 300 کیلوگرم گوشت را در یک ساعت و یا 5 کیلوگرم را در یک دقیقه چرخ کند. یعنی این چرخ گوشت کاملا صنعتی و مناسب صنایع تولید و توزیع گوشت و آشپزخانه های صنعتی است. این مدل از چرخ گوشت صنعتی امگا در دو نوع تولید می شود که هم قابل استفاده با برق شهری باشد و هم با برق صنعتی. قدرت مدل تک فاز این چرخ گوشت 0.9 کیلووات برابر 1.2 اسب بخار است و قدرت موتور مدل سه فاز آن 1.1 کیلو وات، معادل 1.5 اسب بخار است که کارآیی چرخ گوشت را در سطح صنعتی تضمین می کند. قدرت سیستم خنک کننده آن هم 0.19 کیلو وات برابر با 0.253 اسب بخار است. قطعه های تشکیل شوندۀ این چرخ گوشت ایتالیا امگا به آسانی از هم جدا شده، شسته، و سرهم می شوند و ازین جهت شستشو و نظافت آن بسیار آسان است. وزن این چرخ گوشت 55 کیلوگرم است و مناسب هر گونه استفاده صنعتی است.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی

 

     
     
     
     
     
     
وزن خالص    41

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()